Peeling kawitacyjny

SetWidth290-Peeling-kawitacyjny-Naturioska

Peeling kawitacyjny jest idealną propozycją złuszczania martwego naskórka dla osób o wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze. Dzięki specjalnemu urządzeniu wyposażonemu w szpatułkę emitującą ultradźwięki, rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki, które w wyniku drgań ultradźwiękowych i zmiennego ciśnienia rozbijają martwe komórki naskórka.

W trakcie zabiegu poza eliminacją martwych komórek  dochodzi również do pobudzenia mikrokrążenia w skórze, w wyniku którego wszelkiego rodzaju szkodliwe substancje zostają uwolnione ze skóry. Dodatkowo skóra w trakcie zabiegu poddawana jest głębokiej regeneracji, odnowie i dokładnemu oczyszczeniu.

Zabieg nie powoduje podrażnień, jest przyjemny i bardzo skuteczny. Peeling kawitacyjny może zostać wykonany na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach i plecach.

Idealny dla:

- skóra zanieczyszczona

- skóra palacza

- skóra trądzikowa

- skóra łojotokowa

- skóra z przebarwieniami i plamami pigmentacyjnymi

Jeżeli masz pytania do naszego specjalisty, serdecznie zapraszamy na indywidualne konsultacje w naszym Instytucie. W celu umówienia wizyty proimy o kontakt:

tel. 518 071 160.

 

Post opublikowany w zabiegi kosmetyczne. Dodaj do ulubionych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>