Odchudzamy w Łodzi!

Nasz Instytut rozpoczyna zakrojoną na szeroką skalę akcję „Odchudzamy w Łodzi”!. Naszym celem jest udowodnienie mieszkańcom Łodzi, że odchudzać można się prosto, szybko i przyjemnie.

Na początku postawiliśmy przed sobą pytanie: czy mieszkańcy Łodzi wiedzą, jak w szybki i skuteczny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów? Odpowiedź była prosta: nie. Z tego też powodu postanowiliśmy rozpocząć akcję „Odchudzamy w Łodzi”, której najważniejszym celem jest zmiana nastawienia łodzian do odchudzania i przekonanie ich, że gubienie zbędnych kilogramów nie musi wcale wiązać się z męczącymi godzinami spędzonymi na siłowni.

Zaproponowany przez nas specjalny program oferuje:

- ustalenie indywidualnej diety,
- specjalne serie zabiegów w Power Slim Studio, maszynie, którą dosłownie wypalamy nasze zbędne kilogramy w sposób skuteczny i efektywny.

To właśnie teraz każdy może odkryć najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy sposób na smukłą linię i piękną skórę! Pomyślcie tylko, jakby to było, gdybyście mogli już za dwa tygodnie od dzisiaj ubrać się w swoje obcisłe stroje, w które teraz nie możecie się zmieścić. Wyobraź sobie te zazdrosne spojrzenia koleżanek na widok Twojej gładkiej i aksamitnej skóry, bez oznak cellulitu. Pomyśl, jakie to przyjemne być zadowolonym ze swojego ciała, czuć się pięknie i młodo.

Zabiegi w Power Slim Studio przynoszą ogromne rezultaty. Sesja specjalnych zabiegów w Instytucie (od 5 do 15 zabiegów) daje naprawdę duże efekty w pozbyciu się zbędnych kilogramów, a co najważniejsze jest to trwały wynik bez efektu jojo. Rekordziści pakietu „Piękne Ciało w 2 tygodnie” tak szybko pozbywali się zbędnych kilogramów, że mieli poważny problem z uzupełnieniem mniejszych rozmiarów garderoby.
Zapraszamy do Instytutu Naturioska na konsultacje z naszymi specjalistami
Łódź, Pasaż Schillera ul. Sienkiewicz 59

http://www.nsbeauty.pl/

Tel. 518 07 11 60.

Post opublikowany w zabiegi kosmetyczne. Dodaj do ulubionych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>