Mezoterapia Mikroigłowa MICROROLLER

Mezoterapia foto na strone 2Profesjonalny zabieg mezoterapii mikroigłowej jest jedną z alternatyw dla zabiegów laserowych i chirurgii plastycznej, a także głębokich peelingów chemicznych. To innowacyjny sposób regeneracji i odbudowy skóry.

MICROROLLER to wałeczek pokryty cienkimi mikroigiełkami, które w ciągu 5 minut dokonują kilkuset tysięcy mikronakłóć na skórze. Głowica każdego rollera zaopatrzona jest w 540 igieł, które wytwarzają w skórze mikroskopijnej wielkości kanaliki tzw. mikrouszkodzenia, powodując zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co sprawia, że skóra wolniej się starzeje. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają znacznie głębiej niż podczas codziennej aplikacji kosmetyków. Po użyciu MICROROLLERA substancje aktywne wchłaniają się o 3000 % więcej. Stymulacja skóry jest delikatna, dzięki czemu komórki rozrodcze skóry i naczynka pozostają nieuszkodzone.

Więcej na: www.monduniq.pl

ZOBACZ FILM INSTRUKTAŻOWY:

Post opublikowany w filmy instruktażowe. Dodaj do ulubionych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>