Medycyna estetyczna – czy warto?

W naszym Instytucie mogą Państwo skorzystać z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej przeprowadzanych przez doświadczonych lekarzy. Wszystkie zabiegi poprzedzone są bezpłatną konsultacją lekarską w celu ustalenia odpowiedniego zabiegu i programu leczenia.

Nasz specjalista:

resizedimage175263-DR-BartekDr Bartosz Pawlikowski
Specjalista dermatologii i wenerologii, medycyny estetycznej

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Zawodowo związany z Kliniką Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi. Specjalizujący się w terapiach laserowych dermatologii zachowawczej oraz procedurach laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie nieoperacyjnych technik korekcji wyglądu.
Umiejętnie planuje zakres zabiegów i wykorzystuje metody łączone dermatologii estetycznej w odpowiedzi na indywidualne potrzeby pacjenta. Niezbędną w tym zakresie wiedzę rozszerza w wiodących ośrodkach na terenie kraju. Dzięki pracy z najlepszymi w tej dziedzinie celnie rozpoznaje problem i odpowiada na oczekiwania pacjentów.
W związku z codzienną obserwacją i doświadczeniami w postępowaniu po zabiegach medycyny estetycznej umiejętnie prowadzi leczenie pacjentów po nieudanych procedurach medycznych związanych z poprawą wyglądu.
Nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej pod okiem kadry profesorskiej oraz uczestnicząc w licznych kursach certyfikowanych. Uczestnik wielu kongresów w kraju i za granicą.

Post opublikowany w zabiegi kosmetyczne. Dodaj do ulubionych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>